تبلیغات
بیمه ایران, بیمه مرکزی, نمایندگی بیمه ایران, بیمه عمر, بیمه مسئولیت مهدوری بیمه ایران - سئوالات متداول در بیمه عمر و سرمایه گذاری ایران
بیمه ایران
تماس با ما

سئوالات متداول در بیمه عمر و سرمایه گذاری ایران

 
بیمه ایران سئوالات متداول در بیمه عمر و سرمایه گذاری ایران
بیمه ایران معرفی بیمه عمر   
بیمه ایران تعریف بیمه عمرو سرمایه گذاری   
بیمه ایران برای خرید بیمه نامه از کجا باید شروع کرد؟   
بیمه ایران تفاوت پس انداز نمودن وجوه اندک در بانک با خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری چیست ؟   
بیمه ایران چرا بیمه عمر وسرمایه گذاری برای جوانان مناسب است ؟   
بیمه ایران من بیمه تامین اجتماعی دارم، چرا باید بیمه عمر و سرمایه گذاری بخرم؟   
بیمه ایران آیا اشخاص بیمار نیز می توانند تحت پو شش این بیمه نامه قرار گیرند؟   
بیمه ایران استثنایات این بیمه نامه چیست؟   
بیمه ایران آیا می توان سرمایه بیمه عمررا افزایش و یا کاهش داد؟   
بیمه ایران درصورت تاخیر در پرداخت چگونه عمل می شود ؟ ( آیا شرکت بیمه منتظر تاخیر یکی از اقساط است تا از پرداخت خسارت یا سرمایه شانه خالی کند )   
بیمه ایران آیا می توان حق بیمه را به صورت سالیانه ویا یکجا پرداخت نمود ؟   
بیمه ایران اگر کسی اطلاعات پرسشنامه را به غلط پرنماید چه اتفاقی رخ خواهد داد؟   
بیمه ایران پرسشهایی از قبیل سن ، اعضای خانواده و وضعیت سلامتی بیمه شده برای چیست ؟   
بیمه ایران برای تهیه بهترین شرایط بیمه عمر و سرمایه گذاری حداقل چه قدر باید سرمایه گذاری کنم ؟   
بیمه ایران بهترین شرایط پرداخت اقساط بیمه نامه به چه شکلی است ؟   
بیمه ایران چگونه میتوان از کاهش ارزش بیمه و سرمایه با توجه به کاهش ارزش پول جلوگیری کرد ؟   
بیمه ایران آیا امکان برداشت از اندوخته بیمه نامه در طول مدت بیمه وجود دارد ؟   
بیمه ایران شرایط دریافت وام چیست ؟   
بیمه ایران منظور از پرداخت کمک هزینه بیماریهای خاص چیست ؟   
بیمه ایران پوشش پرداخت سرمایه فوت بر اثر حادثه چیست ؟   
بیمه ایران اعتبار بیمه نامه عمر وسرمایه گذاری چگونه تضمین میشود ؟   
بیمه ایران تفاوت بیمه عمر و سرمایه گذاری مان با بیمه عمر جامع زندگی چیست؟   

بیمه ایران
بیمه ایرانمعرفی بیمه عمر    

آیا تا بحال برای تامین مالی ایام بازنشستگی فكر كرده‌اید؟ آیا مایل نیستید علاوه بر حقوق بازنسشتگی و پاداشهای پایان خدمت، سرمایه یا مستمری به عنوان مكمل آن داشته باشید؟ برای تامین آتیه فرزندانتان و فراهم آوردن سرمایه‌ای مناسب برای آنان چه برنامه‌ای دارید؟
برای كاهش تبعات ناگوار حوادث و اتفاقات چه برنامه‌ای دارید؟ آیا می‌دانید درمان بیماریهای صعب العلاج چه مخارج سنگینی دارد؟
قطعا بارها به این موضوعات فكر كرده‌اید و معمولا تلاش می‌كنید تا با پس‌انداز مبالغ مختلف، پشتوانه مالی مناسبی برای خود و خانواده فراهم كنید اما همواره نگران آن هستید كه با وجود تورم ارزش پس‌اندازها كاهش خواهد یافت. برای حفظ ارزش پس‌اندازهای خود چه راه‌حلی دارید؟
بیمه عمر ایران این امكان را برای شما فراهم آورده است كه با پس‌انداز مبالغ اندك، ضمن استفاده از پوشش‌های بیمه‌ای و كاهش تبعات سنگین حوادث و اتفاقات ناگوار زندگی، امكان سرمایه‌گذاری حق‌بیمه‌های پرداختی فراهم  گردد تا بدین ترتیب ضمن حفظ قدرت خرید پس‌اندازها، سرمایه‌ای مطمئن و مناسب برای استفاده شما و یا دیگر اعضای خانواده تشكیل گردد.
ضمنا بیمه ایران آمادگی خود را جهت مذاكره و ارائه بیمه عمروسرمایه‌گذاری به عنوان محصول ممتاز خود به بصورت جمعی به كاركنان سازمانها اعلام می‌دارد. انعقاد قرارداد بصورت جمعی دارای مزایا و تخفیفات خاصی است كه برای اطلاع از این مزایا می‌توانید با واحد عمر انفرادی شركت بیمه ایران و یا نمایندگیهای بیمه ایران در سراسر كشور تماس حاصل فرمایید.
     
بیمه ایرانتعریف بیمه عمرو سرمایه گذاری   

بیمه عمر و سرمایه گذاری ، نوع جدیدی از بیمه عمر میباشد که علاوه بر پوشش بیمه عمر سود تضمینی مرکب به همراه سود مشارکت نیز به بیمه گذار تعلق میگیرد. شما بر پایه نیازهای خود و خانواده ، در ابتدا ، میزان سرمایه لازم برای پوشش خطر فوت را انتخاب می‌كنید و با توجه به  توان مالی خود، مبالغ حق بیمه و نحوه پرداخت آن را برمی‌گزینید. حق بیمه‌های پرداختی شما پس از كسر حق بیمه لازم برای پوشش فوت و پوششهای اضافی ، به اندوخته سرمایه‌گذاری شما افزوده میشود.

در پایان مدت بیمه ، موجودی اندوخته سرمایه‌گذاری و سود آن به اضافه مبالغ اضافی سود مشاركت در منافع به شما پرداخت می‌شود. در صورت فوت بیمه شده ، در خلال مدت بیمه نیز ، سرمایه تعیین شده که میتواند بین 3 تا 100 میلیون تومان باشد به علاوه موجودی اندوخته سرمایه‌گذاری در هر زمان به بازماندگان یا افرادی كه قبلا تعیین كرده‌اید، پرداخت خواهد شد. مدت زمان بیمه از 5 تا 30 سال میباشد .

برخی از مزایای این بیمه به شرح زیر میباشد :
امکان برداشت اندوخته در طول مدت بیمه
امکان دریافت وام بدون ضامن و وثیقه 
کمک هزینه های درمانی بیماریهای خاص
معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از کار افتادگی
پرداخت سرمایه فوت بر اثر حادثه
دریافت اندوخته سرمایه گذاری به صورت مستمری ( حقوق بازنشستگی )

بیمه ایرانبرای خرید بیمه نامه از کجا باید شروع کرد؟   

برای شروع بیمه عمر و سرمایه گذاری 5 مرحله آسان زیر انجام میگیرد :

1 _ ابتدا تعیین کنید سالیانه چه مقدار سرمایه گذاری خواهید کرد ( برای شرایط بهتر از سالیانه 600 هزار تومان به بالا پیشنهاد میگردد)
2_ در صورت تمایل میتوانید در سایت بیمه آنلاین عضو شده (عضویت رایگان میباشد) و با انتخاب سن و مدت بیمه نامه ، سرمایه گذاری های مختلفی را خودتان محاسبه کنید و بهترین شرایط را انتخاب کنید  ( پیشنهاد میکنم حتما ثبت نام کنید و نرخ سرمایه گذاری خود را محاسبه کنید )
3_ پس از تعیین بیمه عمر و سرمایه گذاری مطلوب خود کافی است با کلیک روی سفارش آنلاین در فرم سفاش  و یا تماس با مشاورین بیمه آنلاین ( ساده تر ! ) سفارش خود را درج نمائید.
4_ کارشناسان بیمه عمر و سرمایه گذاری حداکثر تا یک ساعت کاری با شما تماس و جهت مشاوره و راهنمائی برای پرکردن فرم های پیشنهاد بیمه عمر به درب منزل و یا محل کار شما مراجعه میکنند . مدارکی که مورد نیاز است :کپی کارت ملی یا شناسنامه و یا گذرنامه و همچنین اولین قسط پرداختی .
5_ بیمه نامه پس از گذشت چند روز صادر و درب منزل و یا محل کار شما تحویل داده خواهد شد (ارسال رایگان)
      
بیمه ایرانتفاوت پس انداز نمودن وجوه اندک در بانک با خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری چیست ؟   

برای سرمایه گذاری در بانك ، چنانچه بخواهید سود دریافتیتان قابل توجه باشد، باید در ابتدا مبلغ قابل توجهی  را پس انداز نمایید . سپرده گذاری در بانكها به دو صورت انجام میشود:

سپرده گذاری در انواع حسابهای بلند مدت بانكی: این نوع سرمایه گذاری  معمولاً مستلزم داشتن سرمایه هنگفتی  است كه به صورت یكباره سپرده گذاری شده و تا پایان مدت قرارداد قابل برداشت و استفاده نیست. در صورت استفاده، میزان نرخ سود آنها متناسب با مدت زمان سپرده گذاری  تعدیل میشود.

در هیچ یك از دو روش بالا هیچكدام از مزایای پوششهای بیمه ای  ارائه نمیشود.

ولی در بیمه عمر و سرمایه گذاری:

با پرداخت تنها یك حق بیمه، شركت بیمه در صورت فوت بیمه شده میبایست تمام سرمایه فوت تعیین شده و حتی سرمایه فوت بر اثر حادثه را به استفاده كنندگان پرداخت كند ، در حالیكه در سپرده گذاری در بانك چنین پوششی وجود ندارد. بنابراین برای پوشش این خطرات و نیز جبران سایر هزینه ها، شركت های بیمه ناگزیر به داشتن ذخیره معقولی هستند تا بتوانند تعهدات خود را ایفا كنند.
بنابراین از مزیت های بیمه های عمر و سرمایه گذاری به طور خلاصه میتوان به ارائه  پوشش های بیمه ای از ابتدای قرارداد ، امکان برداشت از اندوحته ، اخذ وام بدون ضامن و وثیقه و سود مشارکت در منافع را نام برد.

بیمه ایرانچرا بیمه عمر وسرمایه گذاری برای جوانان مناسب است ؟   

بیمه عمر وسرمایه گذاری علاوه بر ایجاد شرایط خاص جهت پس انداز و سرمایه گذاری با سرماه بسیار اندک ( تنها روزی 1000 تومان ) علاوه بر ایجاد ارامش بیشتر در زندگی و پوشش حوادث احتمالی که همه ما را تهدید میکند دارای شرایط ساده تری برای افراد جوان نسبت به  افراد میانسال و سالمندان  میباشد که مهمترین آن عدم نیاز به ازمایشات پزشکی برای افراد زیر 40 سال میباشد.

بیمه ایرانمن بیمه تامین اجتماعی دارم، چرا باید بیمه عمر و سرمایه گذاری بخرم؟   

اول اینكه بیمه های اجتماعی از جمله تامین اجتماعی و خدمات درمانی، ماهیت درمانی دارند یعنی عمدتاً حق بیمه های پرداختی شما صرف هزینه های درمانی میشود و تفاوت بسیاری با بیمه عمر و سرمایه گذاری دارند. شما میتوانید بیمه عمر و سرمایه گذاری را به عنوان مكمل بیمه های تامین اجتماعی خریداری كنید.
در صورت فوت فرد در بیمه تامین اجتماعی غیر از مبلغ ناچیزی از هزینه كفن و دفن (تا سقف 200.000 تومان) پولی به بازماندگان پرداخت نمیشود، در حالیكه در بیمه عمر و سرمایه گذاری چنانچه خدای ناكرده اتفاقی برای بیمه گذار بیافتد حتی اگر یك قسط از حق بیمه را هم پرداخت كرده باشد، علاوه بر پرداخت سرمایه فوت ، چنانچه پوشش فوت بر اثر حادثه هم خریداری شده باشد، تا ۳ برابر سرمایه فوت، به بازماندگان پول پرداخت میگردد.  در حالیكه در بیمه تامین اجتماعی ، حقوق به بازماندگان تحت شرایط خاص ( از میان فرزندان تنها به فرزند دختر و مجرد) انتقال می یابد.
حق بیمه های پرداختی شما به سازمان تامین اجتماعی قابلیت بازخریدی ندارد. شما ۷% حقوق دریافتیتان را ماهیانه بابت  حق بیمه تامین اجتماعی پرداخت میكنید، اگر استفاده ای هم از آن نكنید نمیتوانید مبالغ پرداختی خود را بازخرید كنید. در حالیکه در بیمه عمر و سرمایه گذاری، حق بیمه های پرداختی شما برخلاف تامین اجتماعی امکان بازخریدی داشته  و در پایان دوره به همراه سود با بهره مرکب محاسبه میشود و به صورت یکجا و یا مستمری قابل دریافت میباشد .

بیمه ایرانآیا اشخاص بیمار نیز می توانند تحت پو شش این بیمه نامه قرار گیرند؟   

برخی از بیماری ها با نظر پزشک و دریافت حق بیمه اضافی قابل بیمه شدن می باشد ولی بیماری های لاعلاج قابل بیمه شدن نمی باشد. در عین حال برای اینکه بیمه گر و بیمه گذار با مشکل مواجه نشوند بهتر است پرسش نامه با دقت مطالعه وتکمیل گردد.
      
بیمه ایراناستثنایات این بیمه نامه چیست؟   

الف – مسابقات سرعت و اکتشاف و پروازهای اکروباتی
ب – خطر جنگ و یا هر نوع حادثه دیگری که جنبه نظامی داشتته باشد .
ج - خودکشی قبل گذشت سه سال از شروع  بیمه مگر اینکه ثابت شود خودکشی غیر ارادی بوده
د - در صورتیکه استفاده کننده یا بیمه گذار مسبب مرگ بیمه شده باشند ( در مواردی که بیمه شده و بیمه گذار یک نفر نمیباشد)

بیمه ایرانآیا می توان سرمایه بیمه عمررا افزایش و یا کاهش داد؟   

بیمه گذارمی تواند هر ساله  تقاضای تغییرات سرمایه و مدت بیمه را نماید .

درصورت تاخیر در پرداخت چگونه عمل می شود ؟ ( آیا شرکت بیمه منتظر تاخیر یکی از اقساط است تا از پرداخت خسارت یا سرمایه شانه خالی کند )   

چنانچه بیمه گذار به هر علت حق بیمه خود را پرداخت نکند ، شرکت بیمه پارسیان مبلغ حق بیمه را از اندوخته بیمه گذار کسر میکند و در صورتی که میزان اندوخته به اندازه حق بیمه نباشد پس از ارسال اخطار کتبی بیمه نامه باطل میشود .
 
بیمه ایرانآیا می توان حق بیمه را به صورت سالیانه ویا یکجا پرداخت نمود ؟   

بله ، و به علت روز شمار بودن و بهره مرکب سود در بیمه عمر ایران ، بیمه گذار میتواند با پرداخت حق بیمه به صورت سالیانه و یا یکجا ، سود بسیار بسیار بالاتری را دریافت کند . آلبرت انیشتن قانون بهره مرکب را اعجاز هفتم دنیا مینامد.

بیمه ایراناگر کسی اطلاعات پرسشنامه را به غلط پرنماید چه اتفاقی رخ خواهد داد؟   

در صورت ارائه اطلاعات غلط بیمه گر در ارائه نرخ دچار اشتباه خواهد شد . که اگر این اظهارات از روی عمد باشد بیمه نامه باطل خواهد شد وحق بیمه پرداختی قابل استرداد نخواهد بود و در صورتیکه این اظهارات از روی سهو ونا اگاهی باشد فقط ذخیره ریاضی و یا ارزش بازخریدی بیمه نامه قابل استرداد خواهد بود .
لذا خواهشمند است در پر کردن پرسشنامه دقت لازم را مبذول فرمایید .
      
بیمه ایرانپرسشهایی از قبیل سن ، اعضای خانواده و وضعیت سلامتی بیمه شده برای چیست ؟   

اساس قرار داد پرسش هایی است که درون پرسشنامه مطرح شده و هر یک از سوالات مطرح شده در نرخ حق بیمه تا ثیر گزار می باشد. مثلا سلامت یا عدم سلامت اعضای درجه یک خانواده از نظر وراثتی از طرف پزشک معتمد شرکت بیمه پارسیان  بررسی و نرخ متناسب با آن پیشنهاد می شود از این روست که نرخ دهی در بیمه اشخاص تقریبی است و نرخ نهایی بعد از نظریه پزشک اعلام می گردد .

بیمه ایرانبرای تهیه بهترین شرایط بیمه عمر و سرمایه گذاری حداقل چه قدر باید سرمایه گذاری کنم ؟   

برای تامین آتیه فرزندان عزیز خود میتوانید  با پرداخت سالیانه از 200 هزار تومان ( روزی 548 تومان ! ) و برای بزرگسالان هم  از سالیانه 600 هزار تومان (روزی 1640 تومان ! ) به بالا صاحب بهترین  بیمه عمر و سرمایه گذاری شوید .
 
بیمه ایرانبهترین شرایط پرداخت اقساط بیمه نامه به چه شکلی است ؟   

بهترین نحوه پرداخت حق بیمه اقساط بیمه عمر و سرمایه گذاری ، به صورت پرداخت سالیانه میباشد  ، لازم به ذکر است که با توجه به روز شمار بودن سود اندوخته و تعلق گرفتن بهره مرکب  ، با پرداخت اقساط زودتر از سررسید سود  بسیار بیشتری به اندوخته تعلق میگیرد .

بیمه ایرانچگونه میتوان از کاهش ارزش بیمه و سرمایه با توجه به کاهش ارزش پول جلوگیری کرد ؟   

با توجه به رشد نرخ تورم به صورت سالیانه و در نتیجه کاهش ارزش پول نقد این امکان به بیمه گذار داده شده تا به صورت سالیانه بین 5 تا 20 درصد حق بیمه و مبلغ بیمه نامه را افزایش دهد .
 
بیمه ایرانآیا امکان برداشت از اندوخته بیمه نامه در طول مدت بیمه وجود دارد ؟   

بله ، بیمه گذار میتواند  از ابتدای سال سوم حداکثر تا 30 درصد میزان اندوخته و از سال ابتدای سال هفتم تا 90 درصد اندوخته خود را برداشت نماید

بیمه ایرانشرایط دریافت وام چیست ؟   

بیمه گذار میتواند از ابتدای سال سوم تا سقف 90 درصد اندوخته خود را وام بگیرد ، بهره این وام سه درصد بیشتر از سود پرداختی توسط بیمه گر به اندوخته بیمه گذار میباشد .
      
بیمه ایرانمنظور از پرداخت کمک هزینه بیماریهای خاص چیست ؟   

در صورت انتخاب این پوشش در زمان عقد بیمه نامه در صورتی که بیمه شده پس از گذشت 3 ماه از عقد بیمه نامه به علت  یکی از بیماریهای سرطان ، سکته مغزی ، سکته قلبی ، عمل جراحی عروق کرونر و پیوند اصلی اعضای بدن  در بیمارستان بستری گردد ،  بیمه گر بخشی از هزینه های درمانی را به میزان 30 درصد سرمایه فوت و تا سقف 20 میلیون تومان پرداخت مینماید .

بیمه ایرانپوشش پرداخت سرمایه فوت بر اثر حادثه چیست ؟   

در صورت  انتخاب این پوشش  هرگاه بیمه شده به علت حادثه فوت شود سرمایه بیشتری ( تا سه برابر سرمایه فوت به هر علت ) علاوه بر سرمایه تعین شده برای فوت به استفاده کنندگان ( ذینفعان ) پرداخت میشود .

بیمه ایراناعتبار بیمه نامه عمر وسرمایه گذاری چگونه تضمین میشود ؟   

طبق قانون بیمه مرکزی ایران 50 درصد تمامی حق بیمه انواع بیمه اشخاص باید به حساب بیمه مرکزی بیمه واریز گردد و در عوض بیمه مرکزی به صورت اتکایی عمل کرده و حتی در صورت ورشکستگی شرکت بیمه  ، بیمه مرکزی ایران متعهد به پرداخت تمامی تعهدات به بیمه گذار  خواهد بود .


بیمه ایران


 
شنبه 2 شهریور 1398 03:55 ق.ظ
"We need to build completely to another crescendo, cheri," he
said. "And then we can have an ending which will be as none before."

His smile was decadent, his eyes were loaded with lust, and the soft skin of his hard cock against my sex was having its intended effect.
I'd been feeling a stronger arousal now as I felt his cock slide between my sensitive lips.
I felt the pinnacle of his cock push agonizingly
at the entrance of my pussy, and I needed him to thrust into
me hard. Instead he retracted and slid his hardness back about my clit.


I had been aching to acquire him inside, and I could
truthfully tell that his really need to push that wonderful hard cock inside me was
growing. His moans grew to fit mine, and I knew the impression of my wet pussy lips about the head of his cock was getting excessive both for
of us.

"Let the finale begin," he said, and the man slid the end of
his cock inside me.

Both of us gasped because he held his cock there for your moment.
I contracted my pussy in order to him further inside, anf
the husband threw his return within the sensation. Inch by excruciating inch he pushed his
cock inside me, and every time I squeezed
my pussy around him. His cock felt wonderful simply because it filled me, but Needed all this inside
me. I rolled sideways and rested my leg against his shoulder,
and he plunged his cock all the way in.
پنجشنبه 31 مرداد 1398 04:01 ب.ظ
Everyone loves what you guys are up too.
This sort of clever work and coverage! Keep up the good works guys I've incorporated you guys to
my own blogroll.
چهارشنبه 30 مرداد 1398 08:38 ب.ظ
I think what you typed was actually very reasonable. However, what about this?
suppose you added a little content? I mean, I don't want to tell you how
to run your website, but what if you added something that grabbed folk's attention? I mean بیمه ایران, بیمه مرکزی, نمایندگی بیمه ایران, بیمه عمر, بیمه مسئولیت مهدوری بیمه ایران -
سئوالات متداول در بیمه عمر و سرمایه گذاری ایران is kinda vanilla.
You ought to look at Yahoo's front page and watch how they create
article titles to grab people interested. You might add a video or a picture or
two to grab people interested about everything've written.
In my opinion, it could make your posts a little livelier.
سه شنبه 29 مرداد 1398 11:53 ب.ظ
"We need to build to another crescendo, cheri,"
he said. "Therefore we should have an ending which will be as none before."

His smile was decadent, his eyes were stuffed with lust,
and also the soft skin of his hard cock against my sex was having its intended
effect. I was feeling a stronger arousal now as
I felt his cock slide between my sensitive lips. I felt the actual top of his cock push agonizingly at
the entrance of my pussy, and I need to him to thrust into
me hard. Instead he pulled back and slid his hardness back around my clit.


I had been aching to acquire him inside, and I possibly could
tell that his really need to push that wonderful hard cock inside
me was growing. His moans grew to suit mine, and I knew the sense of my
wet pussy lips to the head of his cock was getting excessive for both of us.


"Permit finale begin," he was quoted saying, and then he slid the end of his
cock inside me.

Both of us gasped while he held his cock there for the moment.

I contracted my pussy in order to him further inside,
and he threw his return for the sensation. Inch by excruciating inch he
pushed his cock inside me, and every time I squeezed my pussy around him.
His cock felt wonderful since it filled me, but I need to all of
it inside me. I rolled sideways and rested my leg against his shoulder, anf the husband
plunged his cock completely in.
سه شنبه 29 مرداد 1398 08:05 ب.ظ
As I web-site possessor I believe the content material here is rattling excellent , appreciate
it for your hard work. You should keep it up forever!
Best of luck.
سه شنبه 29 مرداد 1398 07:34 ب.ظ
Good day very cool blog!! Guy .. Excellent ..

Wonderful .. I'll bookmark your web site and
take the feeds additionally? I'm happy to seek out
a lot of helpful information here in the submit, we want develop extra strategies in this
regard, thanks for sharing. . . . . .
دوشنبه 28 مرداد 1398 02:29 ب.ظ
As I web site possessor I believe the content material here is
rattling great , appreciate it for your hard work. You should
keep it up forever! Best of luck.
شنبه 26 مرداد 1398 10:39 ب.ظ
I like what you guys are up also. Such smart work and reporting!
Carry on the excellent works guys I've incorporated you guys to my blogroll.
I think it'll improve the value of my website :).
شنبه 26 مرداد 1398 10:06 ب.ظ
Hiya very nice blog!! Guy .. Excellent .. Superb .. I'll bookmark your
blog and take the feeds also? I'm glad to search out numerous helpful information right here in the publish, we want develop extra strategies on this regard, thank you for sharing.
. . . . .
شنبه 26 مرداد 1398 05:37 ب.ظ
I like what you guys are up too. Such intelligent work and reporting!

Carry on the excellent works guys I have incorporated you guys to
my blogroll. I think it will improve the value of my site :).
شنبه 26 مرداد 1398 08:31 ق.ظ
As I site possessor I believe the content matter here is rattling excellent , appreciate it for your hard work.
You should keep it up forever! Good Luck.
شنبه 26 مرداد 1398 08:26 ق.ظ
I think that everything published made a ton of sense.
But, think about this, what if you typed a catchier post title?

I mean, I don't want to tell you how to run your blog, however
what if you added a post title that grabbed folk's attention? I
mean بیمه ایران, بیمه مرکزی, نمایندگی بیمه ایران,
بیمه عمر, بیمه مسئولیت مهدوری بیمه ایران -
سئوالات متداول در بیمه عمر و سرمایه گذاری ایران is kinda plain.
You might glance at Yahoo's home page and watch how they create
article titles to get people to open the links. You might add a video or a picture or two to get
people excited about everything've written. In my opinion, it could bring your blog a
little livelier.
جمعه 25 مرداد 1398 02:16 ب.ظ
I got what you mean,saved to bookmarks, very nice internet site.
جمعه 25 مرداد 1398 12:17 ب.ظ
I liked as much as you will obtain performed proper here. The sketch
is tasteful, your authored subject matter stylish. nonetheless, you command get bought an impatience over that you would like be delivering the following.
unwell no doubt come more beforehand once more
as precisely the same just about a lot often within case
you defend this hike.
جمعه 25 مرداد 1398 07:41 ق.ظ
Hey! Someone in my Myspace group shared this
website with us so I came to check it out. I'm definitely enjoying
the information. I'm book-marking and will be tweeting this to my followers!
Fantastic blog and terrific design and style.
جمعه 25 مرداد 1398 03:04 ق.ظ
I believe you have remarked some very interesting details, regards for the post.
پنجشنبه 24 مرداد 1398 06:47 ب.ظ
I beloved up to you will obtain carried out right here. The comic strip
is attractive, your authored subject matter stylish.
however, you command get got an nervousness over that
you wish be delivering the following. sick without a doubt come more beforehand once
more since precisely the same nearly a lot regularly inside of case you defend this increase.
پنجشنبه 24 مرداد 1398 04:24 ب.ظ
Hey there! Someone in my Myspace group shared this website with us so I came to
look it over. I'm definitely loving the information. I'm bookmarking and will be
tweeting this to my followers! Wonderful blog and fantastic design and style.
پنجشنبه 24 مرداد 1398 11:56 ق.ظ
I think what you published made a great deal of sense.
However, consider this, what if you typed a catchier title?
I am not saying your content is not good., but suppose you added a post title that
grabbed a person's attention? I mean بیمه ایران,
بیمه مرکزی, نمایندگی بیمه ایران, بیمه عمر,
بیمه مسئولیت مهدوری بیمه ایران - سئوالات متداول در بیمه عمر و
سرمایه گذاری ایران is a little plain. You ought
to look at Yahoo's front page and watch how
they create news titles to get viewers interested.
You might try adding a video or a picture or two to get
readers excited about what you've written. Just my
opinion, it could make your blog a little bit more interesting.
پنجشنبه 24 مرداد 1398 05:54 ق.ظ
You are my intake, I own few web logs and occasionally run out
from brand :).
پنجشنبه 24 مرداد 1398 04:33 ق.ظ
Hello very cool blog!! Guy .. Beautiful .. Wonderful .. I will bookmark your site and take the
feeds additionally? I'm satisfied to seek out
a lot of useful info here in the submit, we'd like
develop extra techniques on this regard, thank you for sharing.
. . . . .
دوشنبه 21 مرداد 1398 11:26 ب.ظ
Way cool! Some extremely valid points! I appreciate you writing this post and also the rest of the website is also really good.
دوشنبه 21 مرداد 1398 05:30 ب.ظ
Currently it looks like Expression Engine is the best blogging platform available right
now. (from what I've read) Is that what you're using on your blog?
دوشنبه 21 مرداد 1398 02:00 ب.ظ
Yay google is my king assisted me to find this great web site!
دوشنبه 21 مرداد 1398 09:11 ق.ظ
You are my breathing in, I possess few blogs and often run out from brand
:).
شنبه 19 مرداد 1398 10:25 ب.ظ
Hello mates, good piece of writing and good urging commented here,
I am actually enjoying by these.
شنبه 19 مرداد 1398 05:37 ب.ظ
I beloved up to you'll obtain performed proper here. The caricature is tasteful, your authored subject matter stylish.

nonetheless, you command get bought an shakiness over that you wish be turning in the following.

ill no doubt come more beforehand once more since precisely the similar nearly very steadily inside case you shield this hike.
شنبه 19 مرداد 1398 11:42 ق.ظ
cheers lots this web site is actually professional along with simple
شنبه 19 مرداد 1398 09:30 ق.ظ
Having read this I believed it was extremely informative.
I appreciate you finding the time and effort to put this information together.
I once again find myself personally spending way too much time
both reading and leaving comments. But so what, it was
still worthwhile!
جمعه 18 مرداد 1398 08:40 ق.ظ
I liked up to you will receive carried out right here. The
caricature is tasteful, your authored material stylish. however, you command get got an shakiness over that you want be delivering
the following. in poor health no doubt come further in the past
once more since precisely the similar nearly a lot ceaselessly within case you defend this increase.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

نمایش نظرات 1 تا 30
 
  • بیمه ایران

  • بیمه آتش سوزی بیمه مسئولیت