تبلیغات
بیمه ایران, بیمه مرکزی, نمایندگی بیمه ایران, بیمه عمر, بیمه مسئولیت مهدوری بیمه ایران - سئوالات متداول در بیمه عمر و سرمایه گذاری ایران
بیمه ایران
تماس با ما

سئوالات متداول در بیمه عمر و سرمایه گذاری ایران

 
بیمه ایران سئوالات متداول در بیمه عمر و سرمایه گذاری ایران
بیمه ایران معرفی بیمه عمر   
بیمه ایران تعریف بیمه عمرو سرمایه گذاری   
بیمه ایران برای خرید بیمه نامه از کجا باید شروع کرد؟   
بیمه ایران تفاوت پس انداز نمودن وجوه اندک در بانک با خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری چیست ؟   
بیمه ایران چرا بیمه عمر وسرمایه گذاری برای جوانان مناسب است ؟   
بیمه ایران من بیمه تامین اجتماعی دارم، چرا باید بیمه عمر و سرمایه گذاری بخرم؟   
بیمه ایران آیا اشخاص بیمار نیز می توانند تحت پو شش این بیمه نامه قرار گیرند؟   
بیمه ایران استثنایات این بیمه نامه چیست؟   
بیمه ایران آیا می توان سرمایه بیمه عمررا افزایش و یا کاهش داد؟   
بیمه ایران درصورت تاخیر در پرداخت چگونه عمل می شود ؟ ( آیا شرکت بیمه منتظر تاخیر یکی از اقساط است تا از پرداخت خسارت یا سرمایه شانه خالی کند )   
بیمه ایران آیا می توان حق بیمه را به صورت سالیانه ویا یکجا پرداخت نمود ؟   
بیمه ایران اگر کسی اطلاعات پرسشنامه را به غلط پرنماید چه اتفاقی رخ خواهد داد؟   
بیمه ایران پرسشهایی از قبیل سن ، اعضای خانواده و وضعیت سلامتی بیمه شده برای چیست ؟   
بیمه ایران برای تهیه بهترین شرایط بیمه عمر و سرمایه گذاری حداقل چه قدر باید سرمایه گذاری کنم ؟   
بیمه ایران بهترین شرایط پرداخت اقساط بیمه نامه به چه شکلی است ؟   
بیمه ایران چگونه میتوان از کاهش ارزش بیمه و سرمایه با توجه به کاهش ارزش پول جلوگیری کرد ؟   
بیمه ایران آیا امکان برداشت از اندوخته بیمه نامه در طول مدت بیمه وجود دارد ؟   
بیمه ایران شرایط دریافت وام چیست ؟   
بیمه ایران منظور از پرداخت کمک هزینه بیماریهای خاص چیست ؟   
بیمه ایران پوشش پرداخت سرمایه فوت بر اثر حادثه چیست ؟   
بیمه ایران اعتبار بیمه نامه عمر وسرمایه گذاری چگونه تضمین میشود ؟   
بیمه ایران تفاوت بیمه عمر و سرمایه گذاری مان با بیمه عمر جامع زندگی چیست؟   

بیمه ایران
بیمه ایرانمعرفی بیمه عمر    

آیا تا بحال برای تامین مالی ایام بازنشستگی فكر كرده‌اید؟ آیا مایل نیستید علاوه بر حقوق بازنسشتگی و پاداشهای پایان خدمت، سرمایه یا مستمری به عنوان مكمل آن داشته باشید؟ برای تامین آتیه فرزندانتان و فراهم آوردن سرمایه‌ای مناسب برای آنان چه برنامه‌ای دارید؟
برای كاهش تبعات ناگوار حوادث و اتفاقات چه برنامه‌ای دارید؟ آیا می‌دانید درمان بیماریهای صعب العلاج چه مخارج سنگینی دارد؟
قطعا بارها به این موضوعات فكر كرده‌اید و معمولا تلاش می‌كنید تا با پس‌انداز مبالغ مختلف، پشتوانه مالی مناسبی برای خود و خانواده فراهم كنید اما همواره نگران آن هستید كه با وجود تورم ارزش پس‌اندازها كاهش خواهد یافت. برای حفظ ارزش پس‌اندازهای خود چه راه‌حلی دارید؟
بیمه عمر ایران این امكان را برای شما فراهم آورده است كه با پس‌انداز مبالغ اندك، ضمن استفاده از پوشش‌های بیمه‌ای و كاهش تبعات سنگین حوادث و اتفاقات ناگوار زندگی، امكان سرمایه‌گذاری حق‌بیمه‌های پرداختی فراهم  گردد تا بدین ترتیب ضمن حفظ قدرت خرید پس‌اندازها، سرمایه‌ای مطمئن و مناسب برای استفاده شما و یا دیگر اعضای خانواده تشكیل گردد.
ضمنا بیمه ایران آمادگی خود را جهت مذاكره و ارائه بیمه عمروسرمایه‌گذاری به عنوان محصول ممتاز خود به بصورت جمعی به كاركنان سازمانها اعلام می‌دارد. انعقاد قرارداد بصورت جمعی دارای مزایا و تخفیفات خاصی است كه برای اطلاع از این مزایا می‌توانید با واحد عمر انفرادی شركت بیمه ایران و یا نمایندگیهای بیمه ایران در سراسر كشور تماس حاصل فرمایید.
     
بیمه ایرانتعریف بیمه عمرو سرمایه گذاری   

بیمه عمر و سرمایه گذاری ، نوع جدیدی از بیمه عمر میباشد که علاوه بر پوشش بیمه عمر سود تضمینی مرکب به همراه سود مشارکت نیز به بیمه گذار تعلق میگیرد. شما بر پایه نیازهای خود و خانواده ، در ابتدا ، میزان سرمایه لازم برای پوشش خطر فوت را انتخاب می‌كنید و با توجه به  توان مالی خود، مبالغ حق بیمه و نحوه پرداخت آن را برمی‌گزینید. حق بیمه‌های پرداختی شما پس از كسر حق بیمه لازم برای پوشش فوت و پوششهای اضافی ، به اندوخته سرمایه‌گذاری شما افزوده میشود.

در پایان مدت بیمه ، موجودی اندوخته سرمایه‌گذاری و سود آن به اضافه مبالغ اضافی سود مشاركت در منافع به شما پرداخت می‌شود. در صورت فوت بیمه شده ، در خلال مدت بیمه نیز ، سرمایه تعیین شده که میتواند بین 3 تا 100 میلیون تومان باشد به علاوه موجودی اندوخته سرمایه‌گذاری در هر زمان به بازماندگان یا افرادی كه قبلا تعیین كرده‌اید، پرداخت خواهد شد. مدت زمان بیمه از 5 تا 30 سال میباشد .

برخی از مزایای این بیمه به شرح زیر میباشد :
امکان برداشت اندوخته در طول مدت بیمه
امکان دریافت وام بدون ضامن و وثیقه 
کمک هزینه های درمانی بیماریهای خاص
معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از کار افتادگی
پرداخت سرمایه فوت بر اثر حادثه
دریافت اندوخته سرمایه گذاری به صورت مستمری ( حقوق بازنشستگی )

بیمه ایرانبرای خرید بیمه نامه از کجا باید شروع کرد؟   

برای شروع بیمه عمر و سرمایه گذاری 5 مرحله آسان زیر انجام میگیرد :

1 _ ابتدا تعیین کنید سالیانه چه مقدار سرمایه گذاری خواهید کرد ( برای شرایط بهتر از سالیانه 600 هزار تومان به بالا پیشنهاد میگردد)
2_ در صورت تمایل میتوانید در سایت بیمه آنلاین عضو شده (عضویت رایگان میباشد) و با انتخاب سن و مدت بیمه نامه ، سرمایه گذاری های مختلفی را خودتان محاسبه کنید و بهترین شرایط را انتخاب کنید  ( پیشنهاد میکنم حتما ثبت نام کنید و نرخ سرمایه گذاری خود را محاسبه کنید )
3_ پس از تعیین بیمه عمر و سرمایه گذاری مطلوب خود کافی است با کلیک روی سفارش آنلاین در فرم سفاش  و یا تماس با مشاورین بیمه آنلاین ( ساده تر ! ) سفارش خود را درج نمائید.
4_ کارشناسان بیمه عمر و سرمایه گذاری حداکثر تا یک ساعت کاری با شما تماس و جهت مشاوره و راهنمائی برای پرکردن فرم های پیشنهاد بیمه عمر به درب منزل و یا محل کار شما مراجعه میکنند . مدارکی که مورد نیاز است :کپی کارت ملی یا شناسنامه و یا گذرنامه و همچنین اولین قسط پرداختی .
5_ بیمه نامه پس از گذشت چند روز صادر و درب منزل و یا محل کار شما تحویل داده خواهد شد (ارسال رایگان)
      
بیمه ایرانتفاوت پس انداز نمودن وجوه اندک در بانک با خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری چیست ؟   

برای سرمایه گذاری در بانك ، چنانچه بخواهید سود دریافتیتان قابل توجه باشد، باید در ابتدا مبلغ قابل توجهی  را پس انداز نمایید . سپرده گذاری در بانكها به دو صورت انجام میشود:

سپرده گذاری در انواع حسابهای بلند مدت بانكی: این نوع سرمایه گذاری  معمولاً مستلزم داشتن سرمایه هنگفتی  است كه به صورت یكباره سپرده گذاری شده و تا پایان مدت قرارداد قابل برداشت و استفاده نیست. در صورت استفاده، میزان نرخ سود آنها متناسب با مدت زمان سپرده گذاری  تعدیل میشود.

در هیچ یك از دو روش بالا هیچكدام از مزایای پوششهای بیمه ای  ارائه نمیشود.

ولی در بیمه عمر و سرمایه گذاری:

با پرداخت تنها یك حق بیمه، شركت بیمه در صورت فوت بیمه شده میبایست تمام سرمایه فوت تعیین شده و حتی سرمایه فوت بر اثر حادثه را به استفاده كنندگان پرداخت كند ، در حالیكه در سپرده گذاری در بانك چنین پوششی وجود ندارد. بنابراین برای پوشش این خطرات و نیز جبران سایر هزینه ها، شركت های بیمه ناگزیر به داشتن ذخیره معقولی هستند تا بتوانند تعهدات خود را ایفا كنند.
بنابراین از مزیت های بیمه های عمر و سرمایه گذاری به طور خلاصه میتوان به ارائه  پوشش های بیمه ای از ابتدای قرارداد ، امکان برداشت از اندوحته ، اخذ وام بدون ضامن و وثیقه و سود مشارکت در منافع را نام برد.

بیمه ایرانچرا بیمه عمر وسرمایه گذاری برای جوانان مناسب است ؟   

بیمه عمر وسرمایه گذاری علاوه بر ایجاد شرایط خاص جهت پس انداز و سرمایه گذاری با سرماه بسیار اندک ( تنها روزی 1000 تومان ) علاوه بر ایجاد ارامش بیشتر در زندگی و پوشش حوادث احتمالی که همه ما را تهدید میکند دارای شرایط ساده تری برای افراد جوان نسبت به  افراد میانسال و سالمندان  میباشد که مهمترین آن عدم نیاز به ازمایشات پزشکی برای افراد زیر 40 سال میباشد.

بیمه ایرانمن بیمه تامین اجتماعی دارم، چرا باید بیمه عمر و سرمایه گذاری بخرم؟   

اول اینكه بیمه های اجتماعی از جمله تامین اجتماعی و خدمات درمانی، ماهیت درمانی دارند یعنی عمدتاً حق بیمه های پرداختی شما صرف هزینه های درمانی میشود و تفاوت بسیاری با بیمه عمر و سرمایه گذاری دارند. شما میتوانید بیمه عمر و سرمایه گذاری را به عنوان مكمل بیمه های تامین اجتماعی خریداری كنید.
در صورت فوت فرد در بیمه تامین اجتماعی غیر از مبلغ ناچیزی از هزینه كفن و دفن (تا سقف 200.000 تومان) پولی به بازماندگان پرداخت نمیشود، در حالیكه در بیمه عمر و سرمایه گذاری چنانچه خدای ناكرده اتفاقی برای بیمه گذار بیافتد حتی اگر یك قسط از حق بیمه را هم پرداخت كرده باشد، علاوه بر پرداخت سرمایه فوت ، چنانچه پوشش فوت بر اثر حادثه هم خریداری شده باشد، تا ۳ برابر سرمایه فوت، به بازماندگان پول پرداخت میگردد.  در حالیكه در بیمه تامین اجتماعی ، حقوق به بازماندگان تحت شرایط خاص ( از میان فرزندان تنها به فرزند دختر و مجرد) انتقال می یابد.
حق بیمه های پرداختی شما به سازمان تامین اجتماعی قابلیت بازخریدی ندارد. شما ۷% حقوق دریافتیتان را ماهیانه بابت  حق بیمه تامین اجتماعی پرداخت میكنید، اگر استفاده ای هم از آن نكنید نمیتوانید مبالغ پرداختی خود را بازخرید كنید. در حالیکه در بیمه عمر و سرمایه گذاری، حق بیمه های پرداختی شما برخلاف تامین اجتماعی امکان بازخریدی داشته  و در پایان دوره به همراه سود با بهره مرکب محاسبه میشود و به صورت یکجا و یا مستمری قابل دریافت میباشد .

بیمه ایرانآیا اشخاص بیمار نیز می توانند تحت پو شش این بیمه نامه قرار گیرند؟   

برخی از بیماری ها با نظر پزشک و دریافت حق بیمه اضافی قابل بیمه شدن می باشد ولی بیماری های لاعلاج قابل بیمه شدن نمی باشد. در عین حال برای اینکه بیمه گر و بیمه گذار با مشکل مواجه نشوند بهتر است پرسش نامه با دقت مطالعه وتکمیل گردد.
      
بیمه ایراناستثنایات این بیمه نامه چیست؟   

الف – مسابقات سرعت و اکتشاف و پروازهای اکروباتی
ب – خطر جنگ و یا هر نوع حادثه دیگری که جنبه نظامی داشتته باشد .
ج - خودکشی قبل گذشت سه سال از شروع  بیمه مگر اینکه ثابت شود خودکشی غیر ارادی بوده
د - در صورتیکه استفاده کننده یا بیمه گذار مسبب مرگ بیمه شده باشند ( در مواردی که بیمه شده و بیمه گذار یک نفر نمیباشد)

بیمه ایرانآیا می توان سرمایه بیمه عمررا افزایش و یا کاهش داد؟   

بیمه گذارمی تواند هر ساله  تقاضای تغییرات سرمایه و مدت بیمه را نماید .

درصورت تاخیر در پرداخت چگونه عمل می شود ؟ ( آیا شرکت بیمه منتظر تاخیر یکی از اقساط است تا از پرداخت خسارت یا سرمایه شانه خالی کند )   

چنانچه بیمه گذار به هر علت حق بیمه خود را پرداخت نکند ، شرکت بیمه پارسیان مبلغ حق بیمه را از اندوخته بیمه گذار کسر میکند و در صورتی که میزان اندوخته به اندازه حق بیمه نباشد پس از ارسال اخطار کتبی بیمه نامه باطل میشود .
 
بیمه ایرانآیا می توان حق بیمه را به صورت سالیانه ویا یکجا پرداخت نمود ؟   

بله ، و به علت روز شمار بودن و بهره مرکب سود در بیمه عمر ایران ، بیمه گذار میتواند با پرداخت حق بیمه به صورت سالیانه و یا یکجا ، سود بسیار بسیار بالاتری را دریافت کند . آلبرت انیشتن قانون بهره مرکب را اعجاز هفتم دنیا مینامد.

بیمه ایراناگر کسی اطلاعات پرسشنامه را به غلط پرنماید چه اتفاقی رخ خواهد داد؟   

در صورت ارائه اطلاعات غلط بیمه گر در ارائه نرخ دچار اشتباه خواهد شد . که اگر این اظهارات از روی عمد باشد بیمه نامه باطل خواهد شد وحق بیمه پرداختی قابل استرداد نخواهد بود و در صورتیکه این اظهارات از روی سهو ونا اگاهی باشد فقط ذخیره ریاضی و یا ارزش بازخریدی بیمه نامه قابل استرداد خواهد بود .
لذا خواهشمند است در پر کردن پرسشنامه دقت لازم را مبذول فرمایید .
      
بیمه ایرانپرسشهایی از قبیل سن ، اعضای خانواده و وضعیت سلامتی بیمه شده برای چیست ؟   

اساس قرار داد پرسش هایی است که درون پرسشنامه مطرح شده و هر یک از سوالات مطرح شده در نرخ حق بیمه تا ثیر گزار می باشد. مثلا سلامت یا عدم سلامت اعضای درجه یک خانواده از نظر وراثتی از طرف پزشک معتمد شرکت بیمه پارسیان  بررسی و نرخ متناسب با آن پیشنهاد می شود از این روست که نرخ دهی در بیمه اشخاص تقریبی است و نرخ نهایی بعد از نظریه پزشک اعلام می گردد .

بیمه ایرانبرای تهیه بهترین شرایط بیمه عمر و سرمایه گذاری حداقل چه قدر باید سرمایه گذاری کنم ؟   

برای تامین آتیه فرزندان عزیز خود میتوانید  با پرداخت سالیانه از 200 هزار تومان ( روزی 548 تومان ! ) و برای بزرگسالان هم  از سالیانه 600 هزار تومان (روزی 1640 تومان ! ) به بالا صاحب بهترین  بیمه عمر و سرمایه گذاری شوید .
 
بیمه ایرانبهترین شرایط پرداخت اقساط بیمه نامه به چه شکلی است ؟   

بهترین نحوه پرداخت حق بیمه اقساط بیمه عمر و سرمایه گذاری ، به صورت پرداخت سالیانه میباشد  ، لازم به ذکر است که با توجه به روز شمار بودن سود اندوخته و تعلق گرفتن بهره مرکب  ، با پرداخت اقساط زودتر از سررسید سود  بسیار بیشتری به اندوخته تعلق میگیرد .

بیمه ایرانچگونه میتوان از کاهش ارزش بیمه و سرمایه با توجه به کاهش ارزش پول جلوگیری کرد ؟   

با توجه به رشد نرخ تورم به صورت سالیانه و در نتیجه کاهش ارزش پول نقد این امکان به بیمه گذار داده شده تا به صورت سالیانه بین 5 تا 20 درصد حق بیمه و مبلغ بیمه نامه را افزایش دهد .
 
بیمه ایرانآیا امکان برداشت از اندوخته بیمه نامه در طول مدت بیمه وجود دارد ؟   

بله ، بیمه گذار میتواند  از ابتدای سال سوم حداکثر تا 30 درصد میزان اندوخته و از سال ابتدای سال هفتم تا 90 درصد اندوخته خود را برداشت نماید

بیمه ایرانشرایط دریافت وام چیست ؟   

بیمه گذار میتواند از ابتدای سال سوم تا سقف 90 درصد اندوخته خود را وام بگیرد ، بهره این وام سه درصد بیشتر از سود پرداختی توسط بیمه گر به اندوخته بیمه گذار میباشد .
      
بیمه ایرانمنظور از پرداخت کمک هزینه بیماریهای خاص چیست ؟   

در صورت انتخاب این پوشش در زمان عقد بیمه نامه در صورتی که بیمه شده پس از گذشت 3 ماه از عقد بیمه نامه به علت  یکی از بیماریهای سرطان ، سکته مغزی ، سکته قلبی ، عمل جراحی عروق کرونر و پیوند اصلی اعضای بدن  در بیمارستان بستری گردد ،  بیمه گر بخشی از هزینه های درمانی را به میزان 30 درصد سرمایه فوت و تا سقف 20 میلیون تومان پرداخت مینماید .

بیمه ایرانپوشش پرداخت سرمایه فوت بر اثر حادثه چیست ؟   

در صورت  انتخاب این پوشش  هرگاه بیمه شده به علت حادثه فوت شود سرمایه بیشتری ( تا سه برابر سرمایه فوت به هر علت ) علاوه بر سرمایه تعین شده برای فوت به استفاده کنندگان ( ذینفعان ) پرداخت میشود .

بیمه ایراناعتبار بیمه نامه عمر وسرمایه گذاری چگونه تضمین میشود ؟   

طبق قانون بیمه مرکزی ایران 50 درصد تمامی حق بیمه انواع بیمه اشخاص باید به حساب بیمه مرکزی بیمه واریز گردد و در عوض بیمه مرکزی به صورت اتکایی عمل کرده و حتی در صورت ورشکستگی شرکت بیمه  ، بیمه مرکزی ایران متعهد به پرداخت تمامی تعهدات به بیمه گذار  خواهد بود .


بیمه ایران


 
سه شنبه 23 مرداد 1397 02:45 ق.ظ

You have made the point.
buy viagra online without rx is buying viagra online safe buy viagra prescription cheap viagra online where to buy viagra in store buy viagra uk no prescription buy viagra thailand buy viagra prescription online viagra with a prescription sildenafil sildenafil
دوشنبه 7 خرداد 1397 01:51 ق.ظ

Well voiced without a doubt! .
generic cialis pill online safe dosage for cialis order cialis from india cialis soft tabs for sale comprar cialis navarr cialis efficacit cialis 100mg suppliers cialis generic availability we choice free trial of cialis 5 mg cialis pharmacie en ligne
جمعه 7 اردیبهشت 1397 06:25 ب.ظ

Whoa loads of wonderful tips.
brand cialis nl cialis baratos compran uk cialis for sale south africa female cialis no prescription cialis generico en mexico cialis generico postepay cialis generic tadalafil buy trusted tabled cialis softabs usa cialis online cialis daily
سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 02:34 ق.ظ

You actually revealed it terrifically!
sildenafil without prescription uk cheap online pharmacy no prescription ordering viagra online buy viagra usa online how do i get viagra with a prescription buy viagra sample uk viagra prices buying viagra from canada buy viagra europe viagra buy online
جمعه 17 فروردین 1397 06:22 ب.ظ

You said it perfectly.!
costo in farmacia cialis cialis venta a domicilio only here cialis pills cialis 5mg 200 cialis coupon cialis online link for you cialis price enter site very cheap cialis cialis 10mg prix pharmaci cipla cialis online
جمعه 3 فروردین 1397 02:10 ب.ظ

You actually said this perfectly!
cialis generic availability tadalafil generic cialis 5 mg scheda tecnica cialis reviews cialis 5 effetti collaterali cialis tablets cialis 100mg suppliers cialis from canada cialis side effects american pharmacy cialis
یکشنبه 27 اسفند 1396 09:18 ب.ظ

Thanks a lot! I enjoy it!
only best offers cialis use cialis prezzo di mercato cialis online napol buy name brand cialis on line 5 mg cialis pharmacie en ligne cialis online cialis coupon generico cialis mexico cialis tadalafil cialis 100mg suppliers
شنبه 18 شهریور 1396 12:07 ق.ظ
Every weekend i used to pay a visit this website, as i want enjoyment, for the reason that this this site conations really
pleasant funny information too.
دوشنبه 16 مرداد 1396 03:12 ق.ظ
great points altogether, you just received a new reader. What may you suggest about your publish that you made some days
ago? Any positive?
یکشنبه 15 مرداد 1396 03:18 ب.ظ
Fantastic beat ! I wish to apprentice while you amend your website,
how can i subscribe for a blog website? The account aided me a acceptable deal.

I had been a little bit acquainted of this
your broadcast offered bright clear concept
شنبه 14 مرداد 1396 10:00 ق.ظ
Fantastic post however , I was wondering if you could write a
litte more on this subject? I'd be very grateful if you could elaborate a little bit further.
Bless you!
دوشنبه 5 تیر 1396 01:08 ق.ظ
بسیار core از خود نوشتن در حالی که ظاهر شدن مناسب در آغاز آیا واقعا نشستن بسیار خوب با من
پس از برخی از زمان. جایی درون پاراگراف شما در واقع موفق به من مؤمن
اما تنها برای بسیار در حالی که کوتاه.
من با این حال کردم مشکل خود را با فراز در مفروضات و
یک خواهد را خوب به کمک پر کسانی که معافیت.
اگر شما که می توانید انجام من
خواهد مطمئنا بود مجذوب.
شنبه 23 اردیبهشت 1396 02:21 ق.ظ
I believe that is one of the so much vital info for
me. And i'm satisfied studying your article.
However want to observation on few normal things, The site style
is great, the articles is really nice : D. Good job, cheers
سه شنبه 22 فروردین 1396 10:38 ق.ظ
What i don't understood is in fact how you're no
longer actually a lot more well-preferred than you
may be right now. You're so intelligent. You know thus considerably relating to this subject, produced me
in my opinion believe it from a lot of numerous angles. Its
like men and women aren't fascinated unless it's something to accomplish with Woman gaga!
Your own stuffs great. At all times care for it up!
سه شنبه 22 فروردین 1396 04:15 ق.ظ
If some one desires expert view about blogging afterward i recommend him/her
to pay a visit this website, Keep up the fastidious job.
جمعه 17 دی 1395 03:00 ق.ظ
سلام من برای بیمه مان ثبت نام کردم . ماهی25هزار تومان با پرداخت سالانه و هر سال20درصد افزایش .2سال هم پرداخت کردم . به شعبه مراجعه کردم که یکجا پرداخت کنم قبول نکردند . برای پرداخت یکجا چکار باید بکنم ؟ چه مقدار باید پرداخت کنم؟ مزیت پرداخت یکجا مبلغ بیمه چیه؟
پنجشنبه 31 تیر 1395 02:44 ب.ظ
سلام.میخواستم بدونم دقیقا بعد از پایان یک بیمه ۲۰ ساله چند درصد پول پرداختیم افزایش پیدا میکنه؟
یکشنبه 16 خرداد 1395 04:06 ب.ظ
با سلام ...من بیمه مان رو سالانه پرداخت کردم و سال اول مبلغ 1200000 تومان پرداخت کردم و الان انصراف دادم و به من مبلغ 600 تومن برگشت دادن .... مگر نباید 18 درصد مبلغ کم بشه ازش
چهارشنبه 2 دی 1394 12:49 ق.ظ
با سلام میخواستم بدونم سود حاصل از منافع بیمه عمر که تا 85% بیمه گزار در اون سهیم هستش رو به چه نحوه ای به اون پرداخت میکنن ؟ به صورت نقد در پایان قرارداد ؟ یا اینکه به اندوخته ریاضی افزوده میشه ؟ یا اینکه به گونه ی دیگه ای محاسبه میشه ؟ ممنون
یکشنبه 22 آذر 1394 06:15 ب.ظ
سلام من مینا زاهدی دارای مهندسی کامپیوتر
ساکن سهرستان تربت حیدریه
علاقمند به نمایندگی بیمه ایران هستم
شرایط بیمه چیست؟من میتوانم بگیرم ؟
ایا فرزندان جانباز امتیازدارن؟
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

 
  • بیمه ایران

  • بیمه آتش سوزی بیمه مسئولیت