تبلیغات
بیمه ایران, بیمه مرکزی, نمایندگی بیمه ایران, بیمه عمر, بیمه مسئولیت مهدوری بیمه ایران - سئوالات متداول در بیمه عمر و سرمایه گذاری ایران
بیمه ایران
تماس با ما

سئوالات متداول در بیمه عمر و سرمایه گذاری ایران

 
بیمه ایران سئوالات متداول در بیمه عمر و سرمایه گذاری ایران
بیمه ایران معرفی بیمه عمر   
بیمه ایران تعریف بیمه عمرو سرمایه گذاری   
بیمه ایران برای خرید بیمه نامه از کجا باید شروع کرد؟   
بیمه ایران تفاوت پس انداز نمودن وجوه اندک در بانک با خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری چیست ؟   
بیمه ایران چرا بیمه عمر وسرمایه گذاری برای جوانان مناسب است ؟   
بیمه ایران من بیمه تامین اجتماعی دارم، چرا باید بیمه عمر و سرمایه گذاری بخرم؟   
بیمه ایران آیا اشخاص بیمار نیز می توانند تحت پو شش این بیمه نامه قرار گیرند؟   
بیمه ایران استثنایات این بیمه نامه چیست؟   
بیمه ایران آیا می توان سرمایه بیمه عمررا افزایش و یا کاهش داد؟   
بیمه ایران درصورت تاخیر در پرداخت چگونه عمل می شود ؟ ( آیا شرکت بیمه منتظر تاخیر یکی از اقساط است تا از پرداخت خسارت یا سرمایه شانه خالی کند )   
بیمه ایران آیا می توان حق بیمه را به صورت سالیانه ویا یکجا پرداخت نمود ؟   
بیمه ایران اگر کسی اطلاعات پرسشنامه را به غلط پرنماید چه اتفاقی رخ خواهد داد؟   
بیمه ایران پرسشهایی از قبیل سن ، اعضای خانواده و وضعیت سلامتی بیمه شده برای چیست ؟   
بیمه ایران برای تهیه بهترین شرایط بیمه عمر و سرمایه گذاری حداقل چه قدر باید سرمایه گذاری کنم ؟   
بیمه ایران بهترین شرایط پرداخت اقساط بیمه نامه به چه شکلی است ؟   
بیمه ایران چگونه میتوان از کاهش ارزش بیمه و سرمایه با توجه به کاهش ارزش پول جلوگیری کرد ؟   
بیمه ایران آیا امکان برداشت از اندوخته بیمه نامه در طول مدت بیمه وجود دارد ؟   
بیمه ایران شرایط دریافت وام چیست ؟   
بیمه ایران منظور از پرداخت کمک هزینه بیماریهای خاص چیست ؟   
بیمه ایران پوشش پرداخت سرمایه فوت بر اثر حادثه چیست ؟   
بیمه ایران اعتبار بیمه نامه عمر وسرمایه گذاری چگونه تضمین میشود ؟   
بیمه ایران تفاوت بیمه عمر و سرمایه گذاری مان با بیمه عمر جامع زندگی چیست؟   

بیمه ایران
بیمه ایرانمعرفی بیمه عمر    

آیا تا بحال برای تامین مالی ایام بازنشستگی فكر كرده‌اید؟ آیا مایل نیستید علاوه بر حقوق بازنسشتگی و پاداشهای پایان خدمت، سرمایه یا مستمری به عنوان مكمل آن داشته باشید؟ برای تامین آتیه فرزندانتان و فراهم آوردن سرمایه‌ای مناسب برای آنان چه برنامه‌ای دارید؟
برای كاهش تبعات ناگوار حوادث و اتفاقات چه برنامه‌ای دارید؟ آیا می‌دانید درمان بیماریهای صعب العلاج چه مخارج سنگینی دارد؟
قطعا بارها به این موضوعات فكر كرده‌اید و معمولا تلاش می‌كنید تا با پس‌انداز مبالغ مختلف، پشتوانه مالی مناسبی برای خود و خانواده فراهم كنید اما همواره نگران آن هستید كه با وجود تورم ارزش پس‌اندازها كاهش خواهد یافت. برای حفظ ارزش پس‌اندازهای خود چه راه‌حلی دارید؟
بیمه عمر ایران این امكان را برای شما فراهم آورده است كه با پس‌انداز مبالغ اندك، ضمن استفاده از پوشش‌های بیمه‌ای و كاهش تبعات سنگین حوادث و اتفاقات ناگوار زندگی، امكان سرمایه‌گذاری حق‌بیمه‌های پرداختی فراهم  گردد تا بدین ترتیب ضمن حفظ قدرت خرید پس‌اندازها، سرمایه‌ای مطمئن و مناسب برای استفاده شما و یا دیگر اعضای خانواده تشكیل گردد.
ضمنا بیمه ایران آمادگی خود را جهت مذاكره و ارائه بیمه عمروسرمایه‌گذاری به عنوان محصول ممتاز خود به بصورت جمعی به كاركنان سازمانها اعلام می‌دارد. انعقاد قرارداد بصورت جمعی دارای مزایا و تخفیفات خاصی است كه برای اطلاع از این مزایا می‌توانید با واحد عمر انفرادی شركت بیمه ایران و یا نمایندگیهای بیمه ایران در سراسر كشور تماس حاصل فرمایید.
     
بیمه ایرانتعریف بیمه عمرو سرمایه گذاری   

بیمه عمر و سرمایه گذاری ، نوع جدیدی از بیمه عمر میباشد که علاوه بر پوشش بیمه عمر سود تضمینی مرکب به همراه سود مشارکت نیز به بیمه گذار تعلق میگیرد. شما بر پایه نیازهای خود و خانواده ، در ابتدا ، میزان سرمایه لازم برای پوشش خطر فوت را انتخاب می‌كنید و با توجه به  توان مالی خود، مبالغ حق بیمه و نحوه پرداخت آن را برمی‌گزینید. حق بیمه‌های پرداختی شما پس از كسر حق بیمه لازم برای پوشش فوت و پوششهای اضافی ، به اندوخته سرمایه‌گذاری شما افزوده میشود.

در پایان مدت بیمه ، موجودی اندوخته سرمایه‌گذاری و سود آن به اضافه مبالغ اضافی سود مشاركت در منافع به شما پرداخت می‌شود. در صورت فوت بیمه شده ، در خلال مدت بیمه نیز ، سرمایه تعیین شده که میتواند بین 3 تا 100 میلیون تومان باشد به علاوه موجودی اندوخته سرمایه‌گذاری در هر زمان به بازماندگان یا افرادی كه قبلا تعیین كرده‌اید، پرداخت خواهد شد. مدت زمان بیمه از 5 تا 30 سال میباشد .

برخی از مزایای این بیمه به شرح زیر میباشد :
امکان برداشت اندوخته در طول مدت بیمه
امکان دریافت وام بدون ضامن و وثیقه 
کمک هزینه های درمانی بیماریهای خاص
معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از کار افتادگی
پرداخت سرمایه فوت بر اثر حادثه
دریافت اندوخته سرمایه گذاری به صورت مستمری ( حقوق بازنشستگی )

بیمه ایرانبرای خرید بیمه نامه از کجا باید شروع کرد؟   

برای شروع بیمه عمر و سرمایه گذاری 5 مرحله آسان زیر انجام میگیرد :

1 _ ابتدا تعیین کنید سالیانه چه مقدار سرمایه گذاری خواهید کرد ( برای شرایط بهتر از سالیانه 600 هزار تومان به بالا پیشنهاد میگردد)
2_ در صورت تمایل میتوانید در سایت بیمه آنلاین عضو شده (عضویت رایگان میباشد) و با انتخاب سن و مدت بیمه نامه ، سرمایه گذاری های مختلفی را خودتان محاسبه کنید و بهترین شرایط را انتخاب کنید  ( پیشنهاد میکنم حتما ثبت نام کنید و نرخ سرمایه گذاری خود را محاسبه کنید )
3_ پس از تعیین بیمه عمر و سرمایه گذاری مطلوب خود کافی است با کلیک روی سفارش آنلاین در فرم سفاش  و یا تماس با مشاورین بیمه آنلاین ( ساده تر ! ) سفارش خود را درج نمائید.
4_ کارشناسان بیمه عمر و سرمایه گذاری حداکثر تا یک ساعت کاری با شما تماس و جهت مشاوره و راهنمائی برای پرکردن فرم های پیشنهاد بیمه عمر به درب منزل و یا محل کار شما مراجعه میکنند . مدارکی که مورد نیاز است :کپی کارت ملی یا شناسنامه و یا گذرنامه و همچنین اولین قسط پرداختی .
5_ بیمه نامه پس از گذشت چند روز صادر و درب منزل و یا محل کار شما تحویل داده خواهد شد (ارسال رایگان)
      
بیمه ایرانتفاوت پس انداز نمودن وجوه اندک در بانک با خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری چیست ؟   

برای سرمایه گذاری در بانك ، چنانچه بخواهید سود دریافتیتان قابل توجه باشد، باید در ابتدا مبلغ قابل توجهی  را پس انداز نمایید . سپرده گذاری در بانكها به دو صورت انجام میشود:

سپرده گذاری در انواع حسابهای بلند مدت بانكی: این نوع سرمایه گذاری  معمولاً مستلزم داشتن سرمایه هنگفتی  است كه به صورت یكباره سپرده گذاری شده و تا پایان مدت قرارداد قابل برداشت و استفاده نیست. در صورت استفاده، میزان نرخ سود آنها متناسب با مدت زمان سپرده گذاری  تعدیل میشود.

در هیچ یك از دو روش بالا هیچكدام از مزایای پوششهای بیمه ای  ارائه نمیشود.

ولی در بیمه عمر و سرمایه گذاری:

با پرداخت تنها یك حق بیمه، شركت بیمه در صورت فوت بیمه شده میبایست تمام سرمایه فوت تعیین شده و حتی سرمایه فوت بر اثر حادثه را به استفاده كنندگان پرداخت كند ، در حالیكه در سپرده گذاری در بانك چنین پوششی وجود ندارد. بنابراین برای پوشش این خطرات و نیز جبران سایر هزینه ها، شركت های بیمه ناگزیر به داشتن ذخیره معقولی هستند تا بتوانند تعهدات خود را ایفا كنند.
بنابراین از مزیت های بیمه های عمر و سرمایه گذاری به طور خلاصه میتوان به ارائه  پوشش های بیمه ای از ابتدای قرارداد ، امکان برداشت از اندوحته ، اخذ وام بدون ضامن و وثیقه و سود مشارکت در منافع را نام برد.

بیمه ایرانچرا بیمه عمر وسرمایه گذاری برای جوانان مناسب است ؟   

بیمه عمر وسرمایه گذاری علاوه بر ایجاد شرایط خاص جهت پس انداز و سرمایه گذاری با سرماه بسیار اندک ( تنها روزی 1000 تومان ) علاوه بر ایجاد ارامش بیشتر در زندگی و پوشش حوادث احتمالی که همه ما را تهدید میکند دارای شرایط ساده تری برای افراد جوان نسبت به  افراد میانسال و سالمندان  میباشد که مهمترین آن عدم نیاز به ازمایشات پزشکی برای افراد زیر 40 سال میباشد.

بیمه ایرانمن بیمه تامین اجتماعی دارم، چرا باید بیمه عمر و سرمایه گذاری بخرم؟   

اول اینكه بیمه های اجتماعی از جمله تامین اجتماعی و خدمات درمانی، ماهیت درمانی دارند یعنی عمدتاً حق بیمه های پرداختی شما صرف هزینه های درمانی میشود و تفاوت بسیاری با بیمه عمر و سرمایه گذاری دارند. شما میتوانید بیمه عمر و سرمایه گذاری را به عنوان مكمل بیمه های تامین اجتماعی خریداری كنید.
در صورت فوت فرد در بیمه تامین اجتماعی غیر از مبلغ ناچیزی از هزینه كفن و دفن (تا سقف 200.000 تومان) پولی به بازماندگان پرداخت نمیشود، در حالیكه در بیمه عمر و سرمایه گذاری چنانچه خدای ناكرده اتفاقی برای بیمه گذار بیافتد حتی اگر یك قسط از حق بیمه را هم پرداخت كرده باشد، علاوه بر پرداخت سرمایه فوت ، چنانچه پوشش فوت بر اثر حادثه هم خریداری شده باشد، تا ۳ برابر سرمایه فوت، به بازماندگان پول پرداخت میگردد.  در حالیكه در بیمه تامین اجتماعی ، حقوق به بازماندگان تحت شرایط خاص ( از میان فرزندان تنها به فرزند دختر و مجرد) انتقال می یابد.
حق بیمه های پرداختی شما به سازمان تامین اجتماعی قابلیت بازخریدی ندارد. شما ۷% حقوق دریافتیتان را ماهیانه بابت  حق بیمه تامین اجتماعی پرداخت میكنید، اگر استفاده ای هم از آن نكنید نمیتوانید مبالغ پرداختی خود را بازخرید كنید. در حالیکه در بیمه عمر و سرمایه گذاری، حق بیمه های پرداختی شما برخلاف تامین اجتماعی امکان بازخریدی داشته  و در پایان دوره به همراه سود با بهره مرکب محاسبه میشود و به صورت یکجا و یا مستمری قابل دریافت میباشد .

بیمه ایرانآیا اشخاص بیمار نیز می توانند تحت پو شش این بیمه نامه قرار گیرند؟   

برخی از بیماری ها با نظر پزشک و دریافت حق بیمه اضافی قابل بیمه شدن می باشد ولی بیماری های لاعلاج قابل بیمه شدن نمی باشد. در عین حال برای اینکه بیمه گر و بیمه گذار با مشکل مواجه نشوند بهتر است پرسش نامه با دقت مطالعه وتکمیل گردد.
      
بیمه ایراناستثنایات این بیمه نامه چیست؟   

الف – مسابقات سرعت و اکتشاف و پروازهای اکروباتی
ب – خطر جنگ و یا هر نوع حادثه دیگری که جنبه نظامی داشتته باشد .
ج - خودکشی قبل گذشت سه سال از شروع  بیمه مگر اینکه ثابت شود خودکشی غیر ارادی بوده
د - در صورتیکه استفاده کننده یا بیمه گذار مسبب مرگ بیمه شده باشند ( در مواردی که بیمه شده و بیمه گذار یک نفر نمیباشد)

بیمه ایرانآیا می توان سرمایه بیمه عمررا افزایش و یا کاهش داد؟   

بیمه گذارمی تواند هر ساله  تقاضای تغییرات سرمایه و مدت بیمه را نماید .

درصورت تاخیر در پرداخت چگونه عمل می شود ؟ ( آیا شرکت بیمه منتظر تاخیر یکی از اقساط است تا از پرداخت خسارت یا سرمایه شانه خالی کند )   

چنانچه بیمه گذار به هر علت حق بیمه خود را پرداخت نکند ، شرکت بیمه پارسیان مبلغ حق بیمه را از اندوخته بیمه گذار کسر میکند و در صورتی که میزان اندوخته به اندازه حق بیمه نباشد پس از ارسال اخطار کتبی بیمه نامه باطل میشود .
 
بیمه ایرانآیا می توان حق بیمه را به صورت سالیانه ویا یکجا پرداخت نمود ؟   

بله ، و به علت روز شمار بودن و بهره مرکب سود در بیمه عمر ایران ، بیمه گذار میتواند با پرداخت حق بیمه به صورت سالیانه و یا یکجا ، سود بسیار بسیار بالاتری را دریافت کند . آلبرت انیشتن قانون بهره مرکب را اعجاز هفتم دنیا مینامد.

بیمه ایراناگر کسی اطلاعات پرسشنامه را به غلط پرنماید چه اتفاقی رخ خواهد داد؟   

در صورت ارائه اطلاعات غلط بیمه گر در ارائه نرخ دچار اشتباه خواهد شد . که اگر این اظهارات از روی عمد باشد بیمه نامه باطل خواهد شد وحق بیمه پرداختی قابل استرداد نخواهد بود و در صورتیکه این اظهارات از روی سهو ونا اگاهی باشد فقط ذخیره ریاضی و یا ارزش بازخریدی بیمه نامه قابل استرداد خواهد بود .
لذا خواهشمند است در پر کردن پرسشنامه دقت لازم را مبذول فرمایید .
      
بیمه ایرانپرسشهایی از قبیل سن ، اعضای خانواده و وضعیت سلامتی بیمه شده برای چیست ؟   

اساس قرار داد پرسش هایی است که درون پرسشنامه مطرح شده و هر یک از سوالات مطرح شده در نرخ حق بیمه تا ثیر گزار می باشد. مثلا سلامت یا عدم سلامت اعضای درجه یک خانواده از نظر وراثتی از طرف پزشک معتمد شرکت بیمه پارسیان  بررسی و نرخ متناسب با آن پیشنهاد می شود از این روست که نرخ دهی در بیمه اشخاص تقریبی است و نرخ نهایی بعد از نظریه پزشک اعلام می گردد .

بیمه ایرانبرای تهیه بهترین شرایط بیمه عمر و سرمایه گذاری حداقل چه قدر باید سرمایه گذاری کنم ؟   

برای تامین آتیه فرزندان عزیز خود میتوانید  با پرداخت سالیانه از 200 هزار تومان ( روزی 548 تومان ! ) و برای بزرگسالان هم  از سالیانه 600 هزار تومان (روزی 1640 تومان ! ) به بالا صاحب بهترین  بیمه عمر و سرمایه گذاری شوید .
 
بیمه ایرانبهترین شرایط پرداخت اقساط بیمه نامه به چه شکلی است ؟   

بهترین نحوه پرداخت حق بیمه اقساط بیمه عمر و سرمایه گذاری ، به صورت پرداخت سالیانه میباشد  ، لازم به ذکر است که با توجه به روز شمار بودن سود اندوخته و تعلق گرفتن بهره مرکب  ، با پرداخت اقساط زودتر از سررسید سود  بسیار بیشتری به اندوخته تعلق میگیرد .

بیمه ایرانچگونه میتوان از کاهش ارزش بیمه و سرمایه با توجه به کاهش ارزش پول جلوگیری کرد ؟   

با توجه به رشد نرخ تورم به صورت سالیانه و در نتیجه کاهش ارزش پول نقد این امکان به بیمه گذار داده شده تا به صورت سالیانه بین 5 تا 20 درصد حق بیمه و مبلغ بیمه نامه را افزایش دهد .
 
بیمه ایرانآیا امکان برداشت از اندوخته بیمه نامه در طول مدت بیمه وجود دارد ؟   

بله ، بیمه گذار میتواند  از ابتدای سال سوم حداکثر تا 30 درصد میزان اندوخته و از سال ابتدای سال هفتم تا 90 درصد اندوخته خود را برداشت نماید

بیمه ایرانشرایط دریافت وام چیست ؟   

بیمه گذار میتواند از ابتدای سال سوم تا سقف 90 درصد اندوخته خود را وام بگیرد ، بهره این وام سه درصد بیشتر از سود پرداختی توسط بیمه گر به اندوخته بیمه گذار میباشد .
      
بیمه ایرانمنظور از پرداخت کمک هزینه بیماریهای خاص چیست ؟   

در صورت انتخاب این پوشش در زمان عقد بیمه نامه در صورتی که بیمه شده پس از گذشت 3 ماه از عقد بیمه نامه به علت  یکی از بیماریهای سرطان ، سکته مغزی ، سکته قلبی ، عمل جراحی عروق کرونر و پیوند اصلی اعضای بدن  در بیمارستان بستری گردد ،  بیمه گر بخشی از هزینه های درمانی را به میزان 30 درصد سرمایه فوت و تا سقف 20 میلیون تومان پرداخت مینماید .

بیمه ایرانپوشش پرداخت سرمایه فوت بر اثر حادثه چیست ؟   

در صورت  انتخاب این پوشش  هرگاه بیمه شده به علت حادثه فوت شود سرمایه بیشتری ( تا سه برابر سرمایه فوت به هر علت ) علاوه بر سرمایه تعین شده برای فوت به استفاده کنندگان ( ذینفعان ) پرداخت میشود .

بیمه ایراناعتبار بیمه نامه عمر وسرمایه گذاری چگونه تضمین میشود ؟   

طبق قانون بیمه مرکزی ایران 50 درصد تمامی حق بیمه انواع بیمه اشخاص باید به حساب بیمه مرکزی بیمه واریز گردد و در عوض بیمه مرکزی به صورت اتکایی عمل کرده و حتی در صورت ورشکستگی شرکت بیمه  ، بیمه مرکزی ایران متعهد به پرداخت تمامی تعهدات به بیمه گذار  خواهد بود .


بیمه ایران


 
دوشنبه 24 دی 1397 12:42 ب.ظ
What's up, after reading this remarkable
post i am also delighted to share my knowledge here with friends.
جمعه 30 آذر 1397 04:05 ب.ظ
Hi there! I simply want to give you a big thumbs
up for the great info you've got right here on this post.

I am returning to your web site for more soon.
جمعه 30 آذر 1397 04:02 ب.ظ
Just want to say your article is as astounding.
The clarity in your post is simply nice and i can assume you're an expert on this subject.
Fine with your permission let me to grab your RSS feed to keep up to date with forthcoming post.
Thanks a million and please carry on the enjoyable work.
جمعه 23 آذر 1397 09:51 ق.ظ
An intriguing discussion is definitely worth comment.
I do think that you need to write more on this subject, it may not be a taboo matter but usually people do
not talk about these subjects. To the next! Cheers!!
پنجشنبه 22 آذر 1397 08:41 ق.ظ
Today, while I was at work, my sister stole mmy
iPad and tested to ssee if it can survive a fprty
foot drop, just so she ccan be a youtube sensation. My apple ipad iss
now destroyed and she has 83 views. I know this is
entirely off topic buut I had too share it with someone!
جمعه 16 آذر 1397 12:00 ق.ظ

Cheers. Helpful stuff!
side effects of cialis cialis 20mg only best offers cialis use cialis billig cuanto cuesta cialis yaho cialis online holland canadian cialis cialis generisches kanada cialis australian price tadalafil generic
پنجشنبه 15 آذر 1397 06:19 ب.ظ
I'm gone to convey my little brother, that he should also
visit this web site on regular basis to take updated from newest reports.
پنجشنبه 15 آذر 1397 02:48 ب.ظ
Hey, I think your website might be having browser compatibility issues.
When I look at your blog site in Opera, it looks fine but when opening in Internet Explorer,
it has some overlapping. I just wanted to give you a quick heads up!

Other then that, great blog!
پنجشنبه 15 آذر 1397 04:31 ق.ظ

With thanks. Very good stuff!
cialis arginine interactio generic low dose cialis cialis rezeptfrei sterreich generic cialis at walmart cialis for sale south africa price cialis wal mart pharmacy cialis 5mg billiger comprar cialis 10 espa241a if a woman takes a mans cialis cialis prezzo di mercato
چهارشنبه 14 آذر 1397 10:38 ب.ظ
Appreciating the time andd effort you pput into your blog and detailed
information you provide. It's nice to come across a blog every once in a while hat
isn't the same unwanted rehashed material. Great read!
I've bookmarked your site and I'm including your RSS feeds to my Google account.
چهارشنبه 14 آذر 1397 10:52 ق.ظ

You've made your stand pretty well..
cialis prezzo in linea basso effetti del cialis cost of cialis per pill buy brand cialis cheap deutschland cialis online cialis generico postepay prezzo di cialis in bulgaria cialis savings card enter site 20 mg cialis cost try it no rx cialis
سه شنبه 13 آذر 1397 11:26 ب.ظ

Thanks! Loads of information.

generic cialis at the pharmacy cialis pills cialis tadalafil online cialis herbs cilas buying cialis in colombia generic cialis at walmart tadalafil 5mg cialis canadian drugs cialis coupons
دوشنبه 12 آذر 1397 11:55 ق.ظ

Nicely put, Cheers!
tesco price cialis cialis patent expiration tadalafil 10 mg buy cialis online cheapest cialis rezeptfrei compare prices cialis uk we like it cialis soft gel cialis dosage click now buy cialis brand cialis generisches kanada
دوشنبه 12 آذر 1397 12:34 ق.ظ

Effectively expressed genuinely. .
cialis without a doctor's prescription generic cialis where do you buy cialis miglior cialis generico cialis dosage cipla cialis online cialis efficacit cialis prices costo in farmacia cialis acquistare cialis internet
یکشنبه 11 آذر 1397 11:24 ق.ظ

Many thanks, Lots of knowledge!

estudios de cialis genricos purchasing cialis on the internet cialis billig estudios de cialis genricos cialis online deutschland bulk cialis cialis 20 mg best price generic cialis review uk acheter cialis kamagra we choice free trial of cialis
یکشنبه 11 آذر 1397 01:34 ق.ظ
I am regular visitor, how are you everybody? This paragraph posted at this
web page is really good.
شنبه 10 آذر 1397 11:17 ق.ظ

Truly all kinds of useful facts.
cialis 5 mg scheda tecnica we like it cialis soft gel cialis mit grapefruitsaft 5 mg cialis coupon printable cilas 5 mg cialis pharmacie en ligne walgreens price for cialis viagra or cialis non 5 mg cialis generici tarif cialis france
شنبه 10 آذر 1397 12:01 ق.ظ

Amazing stuff. With thanks.
cheap cialis brand cialis nl viagra cialis levitra we like it safe cheap cialis buy generic cialis cialis online canadian drugs generic cialis enter site very cheap cialis cialis generico lilly warnings for cialis
جمعه 9 آذر 1397 03:25 ب.ظ
Today, I went to the beach with my children. I found a sea shell and gave it to my 4
year old daughter and said "You can hear the ocean if you put this to your ear."
She put the shell to her ear and screamed. There was a hermit
crab inside and it pinched her ear. She never wants to go back!
LoL I know this is totally off topic but I had to tell someone!
جمعه 9 آذر 1397 12:56 ق.ظ

Nicely put, Regards!
cialis daily dose generic cialis savings card wow look it cialis mexico callus brand cialis nl cialis pas cher paris cialis kaufen bankberweisung effetti del cialis online prescriptions cialis cialis online nederland
پنجشنبه 8 آذر 1397 01:34 ب.ظ

Incredible a good deal of wonderful knowledge!
cialis rckenschmerzen how does cialis work buy cialis online cheapest cialis generico postepay generic cialis 20mg uk cialis sans ordonnance cialis generico online cialis kaufen cialis 5 mg buy cialis efficacit
پنجشنبه 8 آذر 1397 01:13 ق.ظ

Regards. I like it!
generic cialis levitra costo in farmacia cialis cialis generic availability 5 mg cialis coupon printable acheter cialis kamagra generic cialis in vietnam cialis 50 mg soft tab cialis 200 dollar savings card cilas cialis para que sirve
چهارشنبه 7 آذر 1397 12:50 ب.ظ

Good info, Many thanks.
canada discount drugs cialis cialis 20mg preis cf rezeptfrei cialis apotheke cialis canada on line cialis generique cialis 20 mg best price cialis online cialis official site purchasing cialis on the internet buy online cialis 5mg
چهارشنبه 7 آذر 1397 12:48 ق.ظ

Truly loads of great advice!
click here to buy cialis prescription doctor cialis only best offers 100mg cialis cialis great britain we like it safe cheap cialis we like it cialis price prezzo di cialis in bulgaria cialis 200 dollar savings card cialis tadalafil tadalafil
سه شنبه 6 آذر 1397 09:25 ق.ظ
I love your blog.. very nice colors & theme. Did you design this website yourself or did you hire someone to do it for you? Plz reply as I'm looking to design my own blog and would like to find out where u got this from. appreciate it
سه شنبه 6 آذر 1397 06:53 ق.ظ
Great website. Plenty of helpful information here. I am sending it to several buddies ans also sharing in delicious. And certainly, thanks for your effort!
یکشنبه 27 آبان 1397 11:33 ب.ظ
I love forgathering useful info, this post has got me even more info!
پنجشنبه 24 آبان 1397 04:28 ق.ظ
A friend of mine advised this site. And yes. it has some useful pieces of information and I enjoyed scaning it. Therefore i would love to drop you a quick note to express my cheers. Take care
دوشنبه 21 آبان 1397 02:54 ق.ظ
hey here and thank you for your info – I have certainly picked up
something new from right here. I diid however expertise
several technical points using this site, sibce I experienced
to reload the web site many times previous to I could get iit too load properly.
I had been wonderijg if your web host iis OK? Not that I am
complaining, buut slow loading instances times will veey frequently affect your placement in google annd
can damage your quality score iif advertising and marketing with Adwords.

Well I am adding this RSS to my email annd coiuld lookk out
for much mkre of your respective exciting content. Ensure
that you update this again soon.
یکشنبه 20 آبان 1397 04:29 ب.ظ
Very good post. I'm dealing with some of these issues as well..
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

نمایش نظرات 1 تا 30
 
  • بیمه ایران

  • بیمه آتش سوزی بیمه مسئولیت